MÖBLER / Bord / Piedestal 9941507

nr 994 1507

Piedestal

trä, tidigt 1900-tal, höjd: 100 cm

Kondition: slitage

Utrop:

400 kr

Såld:

350 kr

måndag 16 november 2015
kl 20:52:39